Geef PDS een stem op Wereld PDS Dag

Geef PDS een stem op Wereld PDS Dag

Op zaterdag 19 april 2025 is het Wereld PDS Dag (World IBS Day). Deze dag is in het leven geroepen om meer aandacht te krijgen voor Prikkelbare Darm Syndroom. Zo’n 5 tot 10% van de mensen heeft PDS. Dus als je het zelf niet hebt, is de kans groot dat je wel iemand kent die het heeft. En toch hebben we het er (bijna) nooit over. Dat is niet zo gek, want poep, opgezette darmen, winderigheid, diarree of obstipatie zijn niet de eerste gespreksonderwerpen tijdens een feestje, een diner of in de kantine.

Dit jaar willen we op zaterdag 19 april PDS dan ook een stem geven. Dit doen we door op verschillende locaties in het land informele bijeenkomsten te organiseren waar mensen met PDS elkaar kunnen ontmoeten om ervaringen te delen en om te voelen dat jij niet alleen bent.

Waarom deelnemen?

  • Ontmoet anderen die PDS hebben en deel ervaringen
  • Leer van elkaar en van de begeleiders
  • Voel je gehoord en gesteund in een informele setting

Schrijf je snel in! De bijeenkomsten zijn gratis, maar inschrijven is verplicht. De groepen zijn kleinschalig, dus de plekken zijn beperkt! Als je je hebt ingeschreven en toch niet kunt komen, laat het ons dan ten minste 12 uur van tevoren weten. Zo kunnen we iemand anders blij maken met jouw plekje!

We kijken er naar uit om jullie te ontvangen en kennis te maken.

Lokale bijeenkomsten

Klik op onderstaande plaatsnamen voor meer informatie en om je aan te melden. Locaties waar de bijeenkomsten over PDS zijn:

Schrijf je in en geef PDS een stem!

Wereld PDS Dag logo op witte achtergrond, met een darm met een wereldkaart en als tekst: Wereld PDS Dag, Geef PDS een stem!

Berichten overzicht